23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki. Z tej okazji pragniemy zachęcić uczniów klas 4 – 6 do zaangażowania się w obchody tego szczególnego dnia.

Pragniemy uruchomić Waszą kreatywność. Będziecie mogli wykazać się w I Konkursie Promocji Czytelnictwa Przeczytaj i ty, bo naprawdę warto…
Waszym zadaniem będzie stworzenie plakatu lub prezentacji multimedialnej, które promują, zareklamują i zachęcą do przeczytania ulubionej książki.
Być może to dzięki Tobie, kolega lub koleżanka odkryją magiczny świat czytelnictwa.Informacje szczegółowe:
1. Plakat
a. format minimum A1
b. technika wykonania – dowolna (rysunek, wyklejanka, kolaż, zdjęcia)
c. na plakacie musi znaleźć się: tytuł i autor, hasło zachęcające do przeczytania, ilustracja, krótka informacja o książce
2. Prezentacja multimedialna (Power Point, Glogster, itp.)
a. w prezentacji musi znaleźć się: tytuł i autor, hasło zachęcające do przeczytania, ilustracja, krótka informacja o książce (filmy, zdjęcia, muzyka itp.)

Termin oddawania prac: 22 kwietnia 2015 r.
Dla uczestników konkursu i zwycięzców przewidziane nagrody.
W razie jakichkolwiek pytań, życzliwi organizatorzy służą pomocą.

Organizatorzy:
Monika Adamska