09.04.2015 r. (czwartek) gościliśmy w naszej szkole sędzię Annę Marię Wesołowską, która najpierw spotkała się z uczniami, z którymi rozmawiała o tym, jak żyć bezpiecznie, omówiła przykłady przestępstw najczęściej popełnianych przez młodocianych, które bulwersują i wzmagają poczucie zagrożenia. Omówiono również problem wszelkiego rodzaju używek i związanych z nimi konsekwencjami karnymi.

Podczas spotkania z rodzicami i nauczycielami zostały poruszone tematy związane z odpowiedzialnością dorosłych za postępowanie dzieci, przytoczone zostały również przykłady różnych spraw sądowych prowadzonych przez sędzię Annę Marię Wesołowską dotyczących konfliktu młodego człowieka z prawem, ukazane zostały przyczyny i konsekwencje danych zdarzeń.

foto>>