Drodzy Rodzice i Nauczyciele!
W dn. 09.04.2015 r. (czwartek) o godz. 16.00 organizowane jest spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską.
Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z odpowiedzialnością rodziców za postępowanie swoich dzieci, zostaną przytoczone przykłady różnych spraw sądowych prowadzonych przez sędzię Annę Marię Wesołowską dotyczących konfliktu młodego człowieka z prawem, ukazane będą przyczyny i konsekwencje danych zdarzeń.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bo to od rodziców, opiekunów, sąsiadów, szkoły i całego społeczeństwa zależy, czy młodych na ławie oskarżonych będzie przybywać, ubywać.

O godzinie 13.00 tego dnia w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską wezmą udział uczniowie klas 4 – 6.