Dnia 06.02.2015 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w I edycji regionalnego konkursu z języka angielskiego YLE Flyers organizowanego przez City College w Radomiu. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów klas 6 szkół podstawowych z Radomia i okolic. Składa się on z dwóch etapów i ma na celu popularyzowanie prestiżowego egzaminu Cambridge Young Learners, sprawdzenie swojej wiedzy przed testem szóstoklasisty oraz motywowanie uczniów do nauki języków obcych.

Do I etapy przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Musieli się oni zmierzyć z testem pisemnym, który według ich opinii nie należał do najłatwiejszych. Do kolejnego etapu przeszły Dagmara Kościów i Julia Głowińska. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. foto>>