Wieczorem, 7 listopada 2014 r., w naszej szkole zagościł kolejny raz bajkowy klimat. Tematem przewodnim tegorocznego Nocnego Czytania Bajek był „Kubuś Puchatek i przyjaciele…”. Oficjalnie imprezę otworzyła nasza Pani Dyrektor, czytając opowiadanie: „Kubuś i Przyjaciele. Ale zabawa!”.
Uczestnicy tegorocznej imprezy mieli zapewnione mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, liczne konkursy z nagrodami (m.in. bajkowy kuferek, kubusiowe zagadki, jaka to bajka, zagadki bajkowe), słuchowiska bajkowe, inscenizację teatralną, zabawy animacyjne.
W czasie, gdy dzieci pochłonięte były świetną zabawą w sali gimnastycznej w przepięknej scenerii bajkowej, rodzice mogli się zrelaksować w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i zainteresowanie wszystkim dzieciom i ich rodzicom! I oczywiście do zobaczenia za rok!

foto>>