Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na Tydzień Języków (nie)Obcych. Oto harmonogram spotkań:

26.09.2014 r. – Polski Związek Głuchych; Gość dnia – Sekretarz PZG – p. Ewa Bernat – godz. 8.30 – klasy VI;

29.09.2014 r. – Fundacja dla Osób Niewidomych – Pies Przewodnik; Gość dnia – p. Joanna Witkowska z psem Brysiem -godz. 10.00 – klasy V;

30.09.2014 r. – Spotkanie Całej Społeczności Szkolnej pod hasłem: Języki Łączą Ludzi – język gwarowy; Gość dnia – Kierownik Zespołu: Gołcunecki z Gałek Rusinowskich p. Maria Siwiec – godz. 10.00;

01.10.2014 r. – Popołudniowe Spotkanie z Uczniami i ich Rodzinami – podsumowanie Tygodnia Języków (nie)Obcych – godz.17.00: Rozwiązywanie zagadek, quizów w językach obcych, wspólne biesiadowanie, połączone ze śpiewem, karaoke, zabawami, tańcami, wykonanie plakatu pod tytułem: Cztery pory roku barwami flag krajów anglosaskich malowane.

Zapraszamy!!!