Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym dla klas 0 – 6 pt.: „WIDZISZ ZAGROŻENIE – SZYBKO REAGUJESZ, ŻYCIE RATUJESZ”.

Organizatorem konkursu jest Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM. Celem konkursu jest popularyzowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym uczniów.

Prace konkursowa powinny dotyczyć:

• bezpieczeństwo w ruchu drogowym
  • bezpieczeństwo w trakcie wakacji
  • bezpieczeństwo w trakcie ferii zimowych
  • właściwa postawa wobec zagrożenia (numery alarmowe)
  • reakcji uczniów na wypalanie traw, powodzie, katastrofy ekologiczne i budowlane
  1. Format prac A4 lub A3
  2. Technika: rysunki malowane zarówno farbami jak i kredkami, wyklejanki, grafiki.
  3. Prace należy podpisać: imię, nazwisko, wiek autora, klasa.
  4. Termin składania prac do 10 października 2014, świetlica szkolna, p. Jolanta Markwat.
  5. Prace mogą być opatrzone treściami o charakterze profilaktyczno – edukacyjnym.
  6. Wyniki konkursu ogłoszone będą, w listopadzie br.

Autorzy wyróżnionych prac „Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz” zostaną nagrodzeni podczas uroczystego spotkania w listopadzie br.