Szanowni Państwo,
zwracamy się z prośbą o poparcie naszego projektu w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2015 w Obszarze II: „Budowa parkingu i remont chodników na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Radomiu”. Liczy się każdy Państwa głos. Głosować mogą mieszkańcy Radomia, którzy ukończyli 16 lat. Głosowanie trwa od 19 maja do 10 września 2014 r. Ze względu na małą liczbę projektów w naszym obszarze (tylko 5) mamy duże szanse, potrzebne są tylko Państwa głosy.

Zasady uczestnictwa w głosowaniu:

Głosowanie polega na ocenie inwestycji (zadań, projektów) poprzez postawienie znaku „X”. Należy dokonać oceny w skali od 0 do 5 (gdzie 5 oznacza projekt w opinii mieszkańców bardzo potrzebny). Głosujący może ocenić wszystkie projekty lokalne w każdym z obszarów, kilka z nich lub tylko jeden. Takie same zasady oceny i głosowania dotyczą projektów ogólnomiejskich. Jeżeli głosujący nie zaznaczył żadnego pola, jest to traktowane jako brak zdania.

Głosowanie przy urnie:

Mieszkaniec miasta po okazaniu dowodu osobistego lub (w przypadku osób między 16 a 18 rokiem życia) legitymacji szkolnej wraz z oświadczeniem rodzica wrzuca kartę do głosowania do urny, potwierdzając udział w głosowaniu własnoręcznym podpisem na ewidencji głosujących. Lokalizacja urn do głosowania.

Głosowanie przez Internet:

Aby oddać swój głos przez Internet mieszkańcy rejestrują się w systemie głosowania udzielając informacji takich jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania, za pomocą tych informacji system będzie mógł przeprowadzić weryfikację głosujących. Mieszkańcy Miasta Radomia między 16 a 18 rokiem życia zobowiązani są załączyć skan/zdjęcie podpisanego oświadczenia rodzica. karta do głosowania

Nasz projekt ma numer 57, jest ostatnim na liście w obszarze II.

Prosimy o poparcie i oddanie głosów oraz zachęcanie członków rodziny i znajomych, za co z góry z całego serca serdecznie dziękujemy!

Dyrekcja i nauczyciele PSP 23 w Radomiu