Znamy już wyniki XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego TEDDY, który odbył się w PSP Nr 3 dnia 1 kwietnia 2014 roku.  Uczestnicy tego etapu Konkursu mogli uzyskać maksymalnie 90 punktów. Zdobycie 81 punktów uprawniło do przejścia do następnego etapu. Jesteśmy dumni z Reprezentantów Naszej Szkoły: Michała Dutkowskiego (55 punktów), Anny Szczepaniak (66 punktów), Aleksandry Wosiak (69 punktów), Kornela Wakuły (80 punktów), któremu zabrakło tylko 1 punktu, by przeszedł do następnego etapu. Jednak został doceniony za swoją wiedzę i uzyskał dodatkowo dyplom – wyróżnienie za udział w II etapie Konkursu.

Tytuł Laureata XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Teddy uzyskał uczeń klasy 3a – Jan Wiktorzak, zyskując 84 punkty. Gratulujemy serdecznie Jankowi. Kolejne wyzwanie językowe przed Naszym Uczniem to udział w Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbędzie się 7 maja 2014 roku o godzinie 10.00 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Kościuszki. Trzymamy kciuki!