Wielkanoc to czas radości, obfitości, wiosennej lekkości. Ale by szczęście miało swój wymiar, potrzebuje znaleźć się wśród ludzi. Zatem GORĄCO ZAPRASZAMY na projekt związany z Wielkanocą. W programie znajdą się:

• Robienie pisanek techniką Decoupage
  • Zdobienie mazurków
  • Degustacja żuru
  • Wspólne dzielenie się jajkiem

Pragniemy, by nasze spotkanie upłynęło w niezwykle rodzinnej atmosferze. Zatem jak przystało na rodzinę, jej członkowie potrafią się wspierać w działaniu i dzielić wspólnym dobrem. Jeżeli ktoś zechce może upiec spód do mazurka, albo przynieść elementy do dekoracji tych wielkanocnych ciast. Mile widziane są też jaja styropianowe, które będziecie mogli zabrać do domu.
Dyrekcja Naszej Szkoły zadbała o zaopatrzenie w niezbędne elementy, ale… od przybytku głowa nie boli. Pomyślcie w jaki sposób – nieobowiązkowo – możecie wnieść swój wkład w nasz wspólny projekt?

Chętnych prosimy o zgłaszanie za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio do Pań: Marii Dusińskiej, Iwony Wójcik i Moniki Witkowskiej. Termin realizacji projektu: 15 kwietnia 2014 roku od godziny 17.00

Gorąco zapraszamy całe rodziny.

Formularz zgłoszeniowy:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.