Hospicjum Królowej Apostołów zorganizowało kwestę na rzecz swoich Podopiecznych. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Przedmiotem kwesty były pisanki wykonane przez Wolontariuszy Hospicjum, Naszych Uczniów, a także absolwentów Naszej Szkoły, miedzy innymi Katarzynę Bałażak i jej koleżanki.

Kwestowaliśmy w niedzielę 6 kwietnia przed Kościołem Królowej Apostołów od godziny 9.30 do 13.00. Mimo zimna, czuliśmy się rozgrzani, rozemocjonowani powagą tej szlachetnej akcji. Nasze Wolontariuszki: Zofia Rylska, Natalia Spólna, Dominika Wach zostały nazwane – przez Koordynatorkę Wolontariuszy panią: Alinkę Dutkowską – Ziemskimi Skrzatami, za swoje wielkie zaangażowanie w kwestę.

Następna kwesta już niebawem – 13 kwietnia od godz. 10.00 do godziny 20.00 – na terenie hipermarketu Real ul Żółkiewskiego. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na wypoczynek letni dzieci skupionych wokół Hospicjum.
Czekamy na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału.

Opiekun Koła Wolontariatu:
Monika Witkowska