Wycieczka do Sejmu

Piękny, słoneczny dzień 25 czerwca 2014 r. zostanie na długo w pamięci dzieci z Hospicjum Królowej Apostołów, Caritas Pallotyńska i Naszych Uczniów.  To dzień wycieczki do Warszawy, zwiedzania Sejmu. A wszystko zaczęło się od chwili, kiedy przyjęliśmy zaproszenie do zwiedzenia Sejmu od Poseł RP pani Marzeny Wróbel, w czasie Tłustego Czwartku.  (więcej…)

Koło Wolontariatu dziękuje

Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje Wszystkim Uczniom, którzy odpowiedzieli na apel i wzięli udział w kwestach dla Caritas Pallotyńska Zespół Radom.
Podczas pierwszej kwesty dnia 15 czerwca zebrano (więcej…)

Koniec roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego według następującego harmonogramu:

Oddziały przedszkolne, klasy 1, 2 spotykają się o godzinie 900 na dużej sali gimnastycznej, a następnie udają się do wyznaczonych sal.

Klasy 3 – 6 przychodzą na godzinę 930 na dużą salę gimnastyczną, a po akademii udają się do wyznaczonych sal.

Mała Akademia Uczniowska

Na początku czerwca 2014 roku odbyły się zajęcia w ramach Małej Akademii Uczniowskiej. Zajęcia te zostały przygotowane i przeprowadzone przez uczniów klas szóstych i piątych pod kierunkiem nauczycieli matematyki, przyrody i wychowania fizycznego. Uczniowie pracując w 3 – 5 osobowych grupach przygotowali warsztaty dla uczniów klas trzecich. (więcej…)

Prosimy o poparcie!

Szanowni Państwo,