Efekty kwesty

13 kwietnia 2014 roku zapisał się jako dzień kwesty w której uczestniczyli Nasi Uczniowie na terenie hipermarketu Real przy ulicy Żółkiewskiego. Dochód z kwesty został przekazany na wypoczynek letni dzieci skupionych wokół Hospicjum Królowej Apostołów. (więcej…)

Podziękowanie

Koło Wolontariatu Pomocna Dłoń dziękuje Wszystkim, którzy zechcieli odpowiedzieć na apel i przygotowali dekoracje wielkanocne dla Hospicjum Królowej Apostołów. Wszystkie pisanki, palmy, stroiki wielkanocne zostały przekazane dla Hospicjum, (więcej…)

Dzień Ziemi w naszej szkole

Jak co roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi.  W Naszej Szkole nie mogło zabraknąć odpowiedniego zaakcentowania tego Dnia. Nie trzeba nikogo przekonywać, że Ziemia jest naszym największym dobrem. Pragnąc mieć swój udział w ochronie środowiska przeprowadziliśmy zajęcia warsztatowe. (więcej…)

TEDDY – c.d.

Znamy już wyniki XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego TEDDY, który odbył się w PSP Nr 3 dnia 1 kwietnia 2014 roku.  Uczestnicy tego etapu Konkursu mogli uzyskać maksymalnie 90 punktów. Zdobycie 81 punktów uprawniło do przejścia do następnego etapu. (więcej…)

Spotkanie wielkanocne

Wielkanoc jest najstarszym świętem chrześcijańskim, od siedemnastu wieków obchodzonym w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Mieści się w przedziale czasowym pomiędzy 22 marca i 25 kwietnia, ale nie ma stałej daty, dlatego określana jest jako święto ruchome.  (więcej…)