Po kweście dla hospicjum

Informujemy, że podczas kwesty, która odbyła się podczas warsztatów z okazji Tłustego Czwartku, Hospicjum Królowej Apostołów uzbierało kwotę 383,55 zł. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Warto czytać – III edycja

Dnia 14 lutego 2014 roku odbyła się III edycja Konkursu czytelniczego z języka angielskiego: „WARTO CZYTAĆ”.
Uczniowie klas 3 musieli wykazać się znajomością lektury: GULLIVER’S TRAVELS IN LILLIPUT, natomiast klasy 4 i 5 musiały wykazać się znajomością lektury: JACK AND THE BEANSTALK. Całkowita liczba punktów do zdobycia przez uczniów klas 3 to 18, a całkowita liczba punktów do zdobycia przez uczniów klas 4 i 5 to 16 punkty.  (więcej…)

Tłusty czwartek

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła – mówi staropolskie przysłowie, które oddało cel warsztatów związanych z Tłustym Czwartkiem.

Dnia 13 lutego nasza szkoła stała się miejscem smażenia faworków, które były przedmiotem kwesty na rzecz Podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów. Zacni Goście: Poseł Rzeczpospolitej Polskiej – pani Marzena Wróbel, Redaktor Radia Rekord – pani Anna Orzeł, Wolontariusze Hospicjum – panie: Elżbieta, Bożena i pan Jan wraz z naszymi uczniami, ich Rodzicami mogli poznać krok po kroku proces wykonania łącznie ze smażeniem, najpopularniejszych ciastek karnawałowych: chrustów. (więcej…)

Zabawa karnawałowo – walentynkowa klas 0 – 3

Dzieci z klas 0 – 3 uczestniczyły dzisiaj w zabawie karnawałowo – walentynkowej. Wspaniałe, kolorowe przebrania królowały na pięknie udekorowanej sali. Dzieci bawiły się świetnie przy muzyce, a także podczas wielu konkursów, w których zdobywały słodkie nagrody. Podczas zabawy rozdawane były kartki walentynkowe, zebrane wcześniej przez Mini Samorząd Szkolny. Foto>>

Dla Babci i Dziadka

Akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali uczniowie klasy 2b. Do szkoły licznie przybyli szacowni goście, by podziwiać występy wnucząt. Przywitała ich pani Marzena Głuch, a dzieci przedstawiły program artystyczny. Babcie i dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie przygotowanymi przez wnuczęta upominkami. Brali udział w konkursach i wspólnej zabawie. Było bardzo miło i przyjemnie. Zapraszamy do galerii.