Konkurs Kolęd i Pastorałek

W naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W tym roku patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Radomia. W tym roku swój talent muzyczny zaprezentowało ok. 100 uczestników z radomskich szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w 3 kategoriach: klasy 0 – 3, klasy 4 – 6 oraz duety. Atmosfera konkursu i jego niesamowity klimat wprowadził wszystkich gości i publiczność w bardzo ciepły i domowy nastrój. Odbywa się on zawsze na zakończenie okresu świątecznego.  (więcej…)

Dzień Aniołków i Diabełków

Wedle naszej nowej tradycji i pomysłów uczniów po raz kolejny mieliśmy „szalony dzień”. Tym razem był to Dzień Aniołków i Diabełków. Jak zawsze chętnych do włączenia się w obchody tego dnia nie brakowało. Nie wiedząc czemu okazało się, że mamy w szkole więcej diabełków, ale jakieś dobre anioły także przemierzały nasze korytarze. W zabawę włączyli się również nauczyciele, którzy pokazali różki i próbowali straszyć widłami nasze grzeczne dzieci 🙂 foto>>

Bezpieczeństwo w sieci

Zapraszamy Rodziców po zebraniach, 30 stycznia o godzinie 18.00 na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu dzieci w sieci. Poruszymy na nim problem gier, portali społecznościowych, bezpieczeństwa użytkowania komputerów, itp. Czas trwania około 60 minut. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do sali 29.

Dziennikarze PSP 23

W dziale uczniowie można przeczytać wywiad z panią Magdaleną Baranowską. Przeprowadzony on został przez uczniów naszej szkoły – młodych dziennikarzy. Zachęcamy do przeczytania. Wkrótce następne materiały.

Hej kolęda, kolęda…

Dzieci z Mini Samorządu Szkolnego, jak w poprzednich latach, przygotowały wraz z opiekunkami p. Wiolettą Molgą i p. Beatą Ruszkowską krótkie przedstawienie. Jako kolędnicy odwiedzali uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, życząc im zdrowia i pomyślności w Nowym Roku. Za swój występ i życzenia otrzymywali od widzów słodkie upominki. Foto>>