Jasełka

Dzieci z naszych „zerówek” zaprezentowały się w przedświątecznym przedstawieniu jasełkowym. Piękne przebrania maluchów budziły zachwyt widzów. Mali aktorzy nie tylko wspaniale recytowali swoje kwestie, ale także pięknie śpiewali kolędy i pastorałki. Przedstawienie przygotowały wychowawczynie klas: p. Małgorzata Osińska, p. Anna Matysiak, p. Wioletta Molga, p. Beata Ruszkowska oraz p. Marlena Beresińska. Foto>>

Najpiękniejsze stroiki

Oto wyniki konkursu na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy:

I miejsce – Błażej Grosiak, klasa 5a

II miejsce – Natalia Sikora, klasa 6b i Joanna Michalczewska, klasa 4b

III miejsce – Aleksandra Gut i Paweł Zych, klasa 4b

Wyróżnienia: Wiktoria Idziak i Bartosz Rybiński, klasa 5b

Gratulujemy!!!

Życzenia

Pierwszy sezon programu „Mówimy po polsku, a nie po polskiemu” dobiegł końca. Mamy nadzieję, że wynieśliście dużo wiedzy dzięki naszym filmom poprawnej polszczyzny. Dziękujemy za to, że nas oglądacie i dzielicie się z nami swoimi wrażeniami. (więcej…)

Mini Olimpiada dla najmłodszych

Uczestniczki Projektu CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji, uczennice z klas 4a (Oliwia Chojnacka, Kinga Szczepańska, Kasia Szczepaniak, Nadia Winiarska, Maja Bilska, Daria Bernyś, Justyna Nowak, Gabrysia Sławomirska), 6a (Zuzia Fituch, Turek Klaudia) i 6b (Dominika Pawlak, Natalia Sikora) przygotowały i poprowadziły pod opieką nauczyciela w-f – p. Anny Kowalczyk „Mini Olimpiadę dla najmłodszych”. W grach i zabawach uczestniczyły wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych (ok. 100 dzieci). Początek rywalizacji poprzedziła rozgrzewka przy muzyce, również przygotowana przez dziewczęta. W wyniku rywalizacji i głośnego dopingu wyłoniono zwycięską klasę: I miejsce – Ob, II miejsce – Oc,  III miejsce – Oa i IV miejsce – Od. Na zakończenie turnieju uczennice wręczyły młodszym koleżankom i kolegom dyplomy oraz nagrody (samodzielnie pozyskane) dla każdego uczestnika gier i zabaw.

Głosowanie na fryzury

Konkurs został rozstrzygnięty. Waszym zdaniem najfajniejszą fryzurę miała Julia Głowińska. Gratulujemy wygranej, a wszystkim innym dziękujemy za super wyglądające głowy.głowińska